Press "Enter" to skip to content

Usuwanie rozstępów oraz blizn – jak to zrobić?

Każda kobieta chciałaby mieć idealną cerę. Żadnych pryszczy, żadnych plam, żadnych rozstępów oraz blizn. Współczesna medycyna estetyczna daje nam taką możliwość, ale nie tylko ona. Dowiedz się, jak jeszcze można usunąć blizny i rozstępy.

Niedoskonałe ciało

Zostałyśmy tak stworzone, że niemal każda z nas ma w sobie coś, co chciałaby poprawić. W niektórych przypadkach są to za duże nosy, w innych zbyt małe usta, czasami są to nierówne zęby. Jednak w tego typu przypadkach można zainterweniować. Medycyna wie, co robić, by nas „naprawić”. Z kolei kosmetyka pomaga nam w likwidowaniu wielu niedoskonałości naszej twarzy. Praktycznie nie ma kobiety, która każdego dnia nie nakładałaby makijażu. Dzięki niemu możemy zakryć wszystkie zaczerwienienia, przebarwienia, czy pryszcze. Jednak on działa jedynie jak zasłona dymna, bowiem nie usuwa naszych niedoskonałości, a czasowo je zakrywa. Jeżeli mamy na twarzy czy w innym miejscu jakieś blizny lub rozstępy, ich również nie usuniemy używając „klasycznych” kosmetyków. Usuwanie rozstępów i blizn nie jest proste, ale nie nie możliwe. Jak to zrobić? Odpowiadamy poniżej.

Usuwanie rozstępów i blizn naturalnymi sposobami

Są dwie szkoły usuwania blizn i rozstępów. Jedna zakłada użycie jak najwięcej naturalnych kosmetyków. Mogą to być oczywiście specjalne kremy, ale również i dary prosto z sadu matki natury. Do usuwania rozstępów i blizn idealnie nada się m.in. miód manuka, olej z owoców rokitnika, olejek z drzewa herbacianego, olejek rycynowy czy aloes. Niestety, mają one jedną, dość poważną wadę – czas. Usuwanie rozstępów i blizn przy użyciu naturalnych metod zajmuje sporo czasu. No i nie nadają się one do całkowitego usunięcia poważnych i głębokich ran. Tutaj potrzebna będzie interwencja z zewnątrz, czyli wizyta w gabinecie kosmetycznym.

Usuwanie blizn i rozstępów – szybko i przyjemnie

Nie zawsze blizny pozwalają nam na czekanie. Są również i takie, które mocno nas oszpecają i nie da się ich w żaden sposób ukryć. W takim wypadku potrzebne będzie zdecydowane działanie. Polecamy tutaj usuwanie blizn i rozstępów w salonie urody. Jedną z najpowszechniejszych metod jest wykorzystanie lasera. Dzięki niemu nie tylko szybko, ale przede wszystkim skutecznie, pozbędziemy się blizn po operacjach czy ciążowych rozstępów. Zwłaszcza, że jest on całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia. Są oczywiście pewne przeciwwskazania, które sprawiają, że usuwanie blizn czy rozstępów przy użyciu lasera nie jest przeznaczone dla każdego. Jednak tego dowiesz się w gabinecie kosmetycznym.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *