Press "Enter" to skip to content

Powiększanie punktu G dla kogo?

Powiększanie punktu G to coraz popularniejszy zabieg, który pomaga kobietom zwiększać swoje doznania seksualne oraz czerpać więcej satysfakcji ze współżycia. Jest bezpieczny i nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych. Komu jest polecany, na czym polega oraz jakie ma zalety? Postaramy się odpowiedzieć na te najczęściej zadawane pytania.

Na czym polega zabieg powiększania punktu G?

Powiększanie punktu G zaliczane jest do zabiegów ginekologii plastycznej. Pacjentka, która się na niego decyduje, najpierw musi udać się na konsultacje ginekologiczną. Poleca się, aby przed zabiegiem wykonać cytologię i morfologie, które potwierdzą dobry stan zdrowia kobiety. Powiększanie punktu G Warszawa odbywa się w małoinwazyjny oraz niechirurgiczny sposób. Polega na wstrzyknięciu w odpowiedne miejsce na ciele kobiety substancji na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ pacjentce podawane jest miejscowe znieczulenie, może towarzyszyć jej delikatny dyskomfort. Cały proces jest w pełni bezpieczny oraz trwa zaledwie 20 minut.

Komu polecane jest powiększanie punktu G? Często decydują się na niego kobiety w okresie menopauzy, ponieważ wraz z wiekiem zmniejsza się liczba zlokalizowanych na nim receptorów czuciowych. Polecany jest paniom po porodzie lub osobom, które mają trudności z osiągnięciem orgazmu ze względu na nieprawidłową budowę anatomiczną. Tak naprawdę, zabieg wskazany jest każdej kobieta, która chce czerpać więcej satysfakcji ze swojego życia seksualnego i niemal nie istnieją przeciwko niemu przeciwwskazania.

Jakie zalety ma zabieg powiększania punktu G?

Punktem G w ciele kobiety określana jest najbardziej erogenna strefa, która umiejscowiona jest na przedniej ścianie pochwy i zajmuje powierzchnię około 1 cm. U większości kobiet jest silnie unaczyniona oraz znajdują się na niej liczne nerwy i gruczoły. Po zabiegu miejsce to staje się bardziej nawilżona oraz jędrniejsze, dzięki czemu jest wrażliwsze na otrzymywane bodźce. Powiększony punkt G jest bardziej stymulowany podczas współżycia, zapewniając o wiele silniejsze i bardziej satysfakcjonujące doznania. Ile czasu utrzymują się efekty zabiegu? Zazwyczaj nawet do 2 lat, a pacjentka, która została jemu poddana, może wznowić współżycie jeszcze tego samego dnia – już po kilku godzinach. Co równie istotne, powiększanie punktu G nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych. W trakcie zabiegu używana jest naturalna substancja, może on więc być przeprowadzany regularnie, jeżeli kobieta zauważy, że jej doznania w łóżku znowu zaczynają słabnąć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *