Press "Enter" to skip to content

Gdzie wykonać zabieg endermologii?

Pędzący tryb życia, stres w pracy, nieregularne jedzenie i niezbyt wystarczająca ilość płynów i snu – to wszystko wszystko wpływa negatywnie na nasze zdrowie, psychikę oraz samopoczucie. Przestaje chcieć się nam dbać o siebie. W efekcie bardzo szybko zauważa się w odbiciu lustrzanym zbędne kilogramy, odstający brzuszek, wszechobecny cellulit.

Jak się pozbyć cellulitu?

Cellulit to przypadłość kobiet. To panie obserwują na swoim ciele – głównie udach, ramionach i brzuchu nieestetyczne nierówności, które widoczne są gołym okiem. Wprowadzenie diety, wykluczenie soli, picie odpowiedniej ilości wody – to wszystko może pomóc w redukcji pomarańczowej tkanki na skórze. Nie bez przyczyny zaleca się również podjąć aktywność fizyczną, która usprawni przepływ krwi i uelastyczni skórę. Niekiedy jednak, mimo podjęcia tych wszystkich działań, cellulit ani drgnie. W takiej sytuacji pomocny może okazać się zabieg endermologii.

Endermologia efekty i koszty

Z pewnością wiele kobiet zastanawiało się nie raz nad tym, czy poddać się jakiemuś zabiegowi medycyny estetycznej. Niektóre zabiegi są bardziej inwazyjne, inne prawie w ogóle nie ingerują w ciało człowieka, mimo to, dają niesamowite efekty. Jednym z takich zabiegów jest właśnie endermologia Efekty, jakie obserwuje się po całej serii zabiegów są zdecydowanie spektakularne. Skóra jest wygładzona, elastyczna a cellulit znika bezpowrotnie. Sam zabieg nie jest niestety komfortowy. Niektóre panie twierdzą, że nie spotkały się z równie bolesnym zabiegiem, jakim jest endermologia Cena serii zabiegów waha się w zależności od miasta i gabinetu, w którym ją się wykonuje. Nie bez znaczenia jest również obszar ciała poddany zabiegowi. Niemniej jednak wiele kobiet uważa, że warto ponieść każdy koszt dla uzyskania efektów, jakie daje endermologia Cena nie gra tu dla nich żadnej większej roli.

Zabieg endermologii – przeciwwskazania

Niestety, nie wszystkie panie mogą korzystać ze wszystkich zabiegu endermologii. Okres ciąży, połogu i karmienia piersią to czas, w którym należy zrezygnować z tego typu zabiegów medycyny estetycznej. Osoby cierpiące na choroby wieńcowe, zakrzepicę krwi czy żylaki również muszą pożegnać się z tym sposobem na zwalczenie cellulitu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *