Press "Enter" to skip to content

Przygotuj swoja sylwetkę na lato razem z Icoone

Wakacyjny okres zbliża się pełnymi krokami, a razem z nim ubiory coraz bardziej przewiewne i coraz więcej odsłaniające. Pośród nich znajduje się także strój kąpielowy, symbol lata, w którym nie da się ukryć żadnej ułomności sylwetki. Przygotowanie do jego noszenia zawsze wiązało się z dietą oraz intensywnymi treningami, ale może jest lepszy i wygodniejszy sposób? Otóż jest — komfortowy i nieinwazyjny zabieg wyszczuplający Icoone.

Czym jest Icoone?

Icoone laser to innowacyjna metoda leczenia i pielęgnacji skóry, która pozwala w bardzo precyzyjny sposób oddziaływać na tkankę łączną. Mówiąc prostszym językiem: zabieg ten pozwala na skuteczne modelowanie sylwetki oraz niwelowanie oznak starzenia się. Nie tylko ujędrnia skórę twarzy i ciała, ale również efektywnie zwalcza obrzęki, cellulit i pozbywa się tkanki tłuszczowej z miejsc poddawanych zabiegowi.

Tym, co wyróżnia Icoone laser spośród innych zabiegów wyszczuplających jest innowacyjna technologia „Roboderm”. Łączy w sobie wszystkie zalety multistymulującego zabiegu przeprowadzanego za pomocą nowoczesnych głowic masujących ze światłem LED oraz znanym z efektywności laserem. W efekcie otrzymano urządzenie bardzo bezpieczne i wyjątkowo precyzyjne, które oddziałuje w ten sam sposób na każdy milimetr skóry poddanej zabiegowi.

Wymienione technologie połączone w jedno znacznie podnoszą skuteczność Icoone. Jego dobroczynny wpływ na skórę i sylwetkę widać już po pierwszej sesji.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu?

Zabieg wyszczuplający jest przeznaczony dla każdego, kto ceni sobie szybkie i wygodne rozwiązanie swoich problemów związanych z estetyką ciała. Jak udowadnia nowoczesne urządzenie Icoone, przygotowanie na sezon letni niekoniecznie musi wiązać się z wyrzeczeniami i poceniem się na siłowni. Równie skuteczny (a może skuteczniejszy) jest relaksujący zabieg w Centrum laseroterapii i modelowania sylwetki Elite, o którym więcej można dowiedzieć się więcej tutaj.

Jest to nie tylko sposób na szybką i bezpieczną poprawę sylwetki poprzez redukcję tkanki tłuszczowej, ale również na rozwiązanie innych problemów z wyglądem, które mogą odebrać pewność siebie podczas chodzenia w kostiumie kąpielowym. Zabieg wyszczuplający Icoone poradzi sobie także z takimi sprawami jak:

  • cellulit,

  • obrzęk limfatyczny,

  • objawy starzenia się skóry.

Poprawa wyglądu całego ciała

Dzięki innowacyjnej technologii Icoone laser może być zastosowany na praktycznie każdą część ciała, nawet tę trudno dostępną. Dzięki dodatkowym, małym głowicom urządzenie może zostać wykorzystane w miejscach bardziej delikatnych: na twarzy, dekolcie i szyi. Dlatego pozwala całościowo przygotować się na sezon letni.

Ponadto sam zabieg nie jest czasochłonny, bo trwa niecałą godzinę (w zależności od modelowanego obszaru) i przynosi efekty już po pierwszej wizycie. Jak widać, zadbana wakacyjna sylwetka niekoniecznie musi wiązać się z kilkumiesięczną pracą. Te same efekty można osiągnąć już w kilka godzin — i to bez wyrzeczeń związanych z treningami i dietą.

Zobacz także: https://www.arte24.pl/uroda/usuwanie-cellulitu-niezastapiona-metoda-onda/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *