Press "Enter" to skip to content

Dbasz o sylwetkę, walczysz z cellulitem? Koniecznie uzupełnij swój trening i dietę o ten zabieg! Efekty Cię zaskoczą

Zgrabna sylwetka i pięknie wyrzeźbione mięśnie to marzenie wielu osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jedyna droga to tutaj regularny trening i odpowiednia dieta. Okazuje się jednak, że możemy sobie skutecznie pomóc w walce o fit sylwetkę i jędrną skórę. Wystarczy skorzystać z nowoczesnego zabiegu coraz powszechniej wykorzystywanego w kosmetologii (wcześniej zabieg znajdował zastosowanie głównie w fizykoterapii). Efekty poddania się zabiegowi elektrostymulacji, bo o nią właśnie chodzi, będą dla Ciebie miłą niespodzianką.

Elektrostymulacja, czyli trening mięśni bez wysiłku i dla zapracowanych

Elektrostymulacja to, najkrócej definiując, zabieg wykorzystujący prąd o niskiej częstotliwości, którego celem jest wywołanie skurczu mięśni podobnego do tego, jaki wywołujesz podczas ćwiczeń fizycznych. Zasadnicza różnica polega na tym, że skurcz mięśni, jaki następuje podczas zabiegu, nie wymaga od Ciebie żadnego wysiłku, a jego skuteczność jest wręcz imponująca. Przyjmuje się, że 20-minutowy zabieg elektrostymulacji mięśni brzucha odpowiada wykonaniu ok. 1200 tzw. brzuszków! Przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu do elektrostymulacji, jedna sesja zabiegowa zapewnia efekty dwugodzinnej sesji treningowej na siłowni. To dobra wiadomość także dla wszystkich zapracowanych, którzy nie mogą poświęcić na tradycyjne ćwiczenia zbyt dużo czasu.

Do wykonania zabiegu, który jest nie tylko imponująco skuteczny, ale i w pełni bezpieczny i całkiem prosty w przeprowadzeniu, niezbędne jest specjalne urządzenie, powszechnie określane, jako elektrostymulator. Nowoczesny, dostępny na rynku sprzęt, jak ten prezentowany na https://activeshop.com.pl/artykuly/elektrostymulacja-giovanni, może być wykorzystywany zarówno w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, w gabinetach masażu, a także w nowoczesnych siłowniach i klubach fitness. Jeśli chcesz wymodelować i wyszczuplić sylwetkę bez większego wysiłku lub po prostu oczekujesz szybszych rezultatów tradycyjnego treningu, po prostu rozejrzyj się za dobrym salonem kosmetycznym, czy siłownią, które posiadają zabieg elektrostymulacji w swojej ofercie.

Dzięki elektrostymulacji wyrzeźbisz mięśnie, spalisz tkankę tłuszczową i pozbędziesz się cellulitu

A to dopiero początek listy efektów, jakich możesz spodziewać się poddając się zabiegom elektrostymulacji. Seria 10 do 20 zabiegów wykonywanych codziennie lub co drugi dzień przy wykorzystaniu najnowocześniejszej aparatury do elektrostymulacji pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty nie tylko w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej (w tym z najbardziej problematycznych obszarów ciała, jak brzuch, uda i pośladki), modelowania sylwetki, czy ujędrnienia skóry. Wśród rezultatów zabiegu wymienia się m.in. wzmocnienie mięśni, redukcję nadmiaru skóry, jaka pozostała np. po ciąży, poprawę elastyczności, napięcia i kolorytu skóry, a także poprawę ogólnego samopoczucia oraz zmniejszenie dolegliwości bólowych, np. w okolicach kręgosłupa.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *