Press "Enter" to skip to content

Tabletki na cellulit

Na rynku znajduje się wiele preparatów pozwalających zwalczać cellulit. Z pomarańczową skórką można walczyć za pomocą kremów, balsamów, żeli, maseczek. Coraz większą popularnością cieszą się również tabletki na cellulit. Pozwalają one walczyć z pomarańczową skórką on wewnątrz. Wiele kobiet zastanawia się jednak, czy tabletki na cellulit rzeczywiście działają, czy też jest to chwyt marketingowy producentów suplementów diet.

Tabletki na cellulit zawierają wiele substancji, które zapobiegają pojawianiu się pomarańczowej skórki. Te same substancje pozwalają również zredukować rozmiar tej, która już występuje. Trzeba jednak wiedzieć, że nie wszystkie tabletki na cellulit działają. Wszystko zależy od tego, czy zostaną one dobrze dobrane do rodzaju pomarańczowej skórki, która się ma, a także od zawartych w nich składników aktywnych.

Rodzaje tabletek na cellulit

Producenci suplementów diety oferują kilka rodzajów tabletek na cellulit. W zależności od typu kapsułki mają różne działanie i różne zadania. Najpopularniejsze tabletki na cellulit mają za zadanie przyspieszyć metabolizm komórkowy oraz proces rozkładania się tłuszczów. Dzięki temu te mogą łatwo oczyścić organizm.

Druga grupa tabletek na cellulit to te, które nastawione są na poprawę mikrokrążenia krwi i limfy. Pomagają one również w prawidłowym rozłożeniu komórek tłuszczowych i usunięciu zalegających toksyn w organizmie.

Ostatnim rodzajem tabletek na cellulit są te, które eliminują wodę z organizmu oraz zawarte w nim toksyny. Dedykowane są one osobom borykającym się z cellulitem wodnym.

Tabletki na cellulit i spalanie tłuszczu

Większość kobiet sięga po tabletki na cellulit, które mają zwalczyć tkankę tłuszczową. Przede wszystkim ten rodzaj kapsułek powinny wybierać panie, które cierpią na cellulit tłuszczowy. Zawarty w nich wyciąg z morszczynu stymuluje przemianę materii i ułatwi spalanie tłuszczu. W tabletkach na cellulit tego typu znajdują się tez kwasy omega 3 oraz olej rybi, który odpowiada za pobudzenie metabolizmu i reguluje poziom tłuszczów. W  tabletach nastawionych na spalanie tłuszczu ważnym składnikiem jest również zielona herbata przyspieszająca redukcję komórek tłuszczowych oraz mająca działania ujędrniające.

Tabletki na cellulit i pobudzenie krążenia

Zaburzania krążenia krwi i limfy to jeden z najczęstszych powodów cellulitu. Po kapsułki poprawiające cyrkulację krwi mogą sięgać zarówno osoby cierpiące na cellulit tłuszczowy, jak i wodny. Ich podstawowe składniki to olej z ogóreczka, wyciąg z wąkrotki azjatyckiej, wyciąg z nasion winogron oraz wyciąg z czerwonej herbaty. Składniki te pobudzają mikrokrążenia, pozwalają dotlenić komórki, oczyścić organizm z toksyn, poprawiają kondycję włókien kolagenowych oraz działają przeciwzapalnie.

Tabletki na cellulit wodny

Cellulit wodny to ten, na który cierpi większość kobiet. Tabletki na cellulit wodny mają im pomoc pozbyć się nadmiaru toksyn i wody, które zalegają w tkankach i komórkach. W dobrych tabletkach tego typu znaleźć można takie składniki aktywne jak: mniszek pospolity, wyciąg z pokrzywy, kwas hialuronowy, opuncję figową  oraz algi morskie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *