Press "Enter" to skip to content

Jakie tabletki na cellulit wodny

Tabletki na cellulit cieszą się bardzo dużą popularnością. Najczęściej wynika ona z obietnic ich producentów, że w krótkim czasie suplementy pozwala zredukować lub całkowicie pozbyć się pomarańczowej skórki. Niestety rzeczywistość nie jest tak kolorowa. Tabletki na cellulit bardzo często nie spełniają naszych marzeń o jędrnej i gładkiej skórze. Brak efektów zażywania tabletek na cellulit niekiedy wynika ze złego dopasowania suplementów do rodzaju pomarańczowej skórki, którą się posiada. Należy pamiętać, że składniki aktywne powinny być dokładnie dopasowane, tylko to przyniesie efekt. Zobacz, jakie tabletki na cellulit wodny stosować.

Suplementów na cellulit na rynku jest bardzo dużo. Można wybierać i przebierać w różnego rodzaju tabletkach, które w mgnieniu oka mają zlikwidować, albo chociaż go zredukować. Na sklepowych półkach znajdziemy więc tabelki na cellulit nastawione na przyspieszenie metabolizm komórkowego. Ich zadaniem jest przyspieszenie rozkładu tkanki tłuszczowej, dzięki czemu będzie ona mogła być szybciej i łatwiej wydalona z organizmu.  Drugim rodzajem tabletek na cellulit są te, które mają poprawić krążenie krwi i limfy w organizmie. Ta grupa suplementów dba o prawidłowe rozłożenie tkanki tłuszczowej pod skórą, a dodatkowo pozwala na pozbywanie się toksyn z organizmu.

Jakie tabletki na cellulit wodny?

Warto zobaczyć i wiedzieć, że oprócz suplementów działających ogólnie na zwalczanie pomarańczowej skórki w aptekach znajdziemy także dedykowane tabletki na cellulit wodny. Ich działanie nakierowane jest na usunięcie nadmiaru wody z organizmu. Aby ułatwić to zadanie, zawierają one określone sytuacje aktywne, które pomagają w realizacji założonego celu. Po tego rodzaju suplementy powinny sięgać panie, które mają problem z cellulitem wodnym inaczej nazywanym obrzękowym.

Jakie tabletki na cellulit wodny wybrać?

Podstawą w tabletkach na cellulit wodny są składniki aktywne o właściwościach moczopędnych. Dzięki nim z organizm pozna pozbyć się toksyn oraz nadmiaru wody.  Dobre tabletki na cellulit wodny zawierają w sobie takie składniki jak:

  • opuncja figowa i/lub mniszek pospolity – składniki te wykazują silne działanie moczopędne, dzięki czemu usuwają z ciała nadmiar nagromadzonej wody, płyny i toksyny; sprawia to, że dochodzi do zmniejszenia obrzęków będących charakterystycznym objawem cellulitu wodnego;
  • wyciąg z pokrzywy – jego zadaniem jest wspomaganie eliminacji wody z organizm oraz zbędnych produktów przemiany materii;
  • kwas hialuronowy – dodawany jest do tabletek na cellulit wody, dlatego że posiada zdolności wiązania wody w komórkach skóry; sprawia to, że naskórek jest nawilżony, gładki i mniej podatny na formowanie się cellulitu wodnego;
  • Algi morski – zawarte w nich składniki mineralne, witaminy oraz aminokwasy pozwala na regenerację skóry objętej cellulitem wodnym.

Jaki tabletki na cellulit wodny działają?

Odpowiedź na powyższe pytanie nie jest prosta. Na każdy organizm może działać preparat od innego producenta, w którym znajdują się inne składniki aktywne lub są one dobrane w innych proporcjach. O jednym należy jednak pamiętać – samo zażywanie tabletek na cellulit wodny w niczym nie pomoże. Suplementacja nimi diety powinna być połączona ze zdrowym odżywianiem, aktywnością fizyczną i stosowaniem kosmetyków antycellulitowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *