Press "Enter" to skip to content

Green Tea Allnutrition – doskonałe pobudzenie

Zbliża się trening, a Ty nie masz najmniejszej ochoty, żeby się ruszyć? A może czeka Cię wiele godzin pracy i nawet nie możesz zacząć, bo brak Ci energii? Cóż, to zrozumiałe, jednak łatwo poradzisz sobie z tym stanem, sięgając po suplement diety Green Tea Allnutrition. Najczęściej wystarczy jedna dawka, żeby skutecznie się pobudzić i nabrać sił do działania.

Stymulująca moc zielonej herbaty

Zielona herbata Green Tea Allnutrition powstaje w oparciu liście, które nie uległy wysokiemu przetworzeniu w procesie produkcji. Dzięki temu w odróżnieniu od tradycyjnych herbat posiada ona swoje pierwotne, korzystne dla organizmu właściwości. Polegają one m.in. na działaniu stymulacyjnym, dostarczając dodatkowych pokładów energii do działania. Wynika to z zawartości zarówno kofeiny, jak i teiny w składzie zielonej herbaty. Oba związki mają właściwości pobudzające, o czym poniżej.

Kofeina od setek lat jest znana jako stymulant, po który sięgają miliardy ludzi na całym świecie. Oczywiście najczęściej źródłem tego związku w diecie przeciętnego człowieka jest czarna kawa, jednak znajduje się on także w zielonej herbacie Green Tea Allnutrition. Dlatego warto po nią sięgać, kiedy uczucie senności odbiera energię i nie ma się sił na trening, pracę czy inną angażującą aktywność. Ze zdrowotnego punktu widzenia spożywanie zielonej herbaty jest znacznie korzystniejsze dla organizmu niż regularne picie czarnej kawy.

Regularnie i smacznie – na zielono

Wystarczy jedna filiżanka zielonej herbaty Green Tea Allnutrition, żeby poprawić koncentrację, zredukować uczucie zmęczenia, zwiększyć wydolność organizmu czy usprawnić procesy pamięciowe. Działanie kofeiny zawarte w zielonej herbacie ma również właściwości odchudzające, więc jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, regularnie sięgaj po Green Tea Allnutrition. Działanie kofeiny polegające na redukcji tkanki tłuszczowej wynika także z wysokiej zawartości polifenoli i katechin, czyli związków, które przyspieszają metabolizm organizmu i jednocześnie zmniejszają uczucie łaknienia.

Jeśli chodzi o pobudzające działanie zielonej herbaty, wynika ono z zawartości nie tylko kofeiny, ale również teiny. Teina cechuje się bardzo podobnymi właściwościami do kofeiny, z tym że jest od niej nieco słabsza. Obecność w składzie obu tych związków pozwala na uzyskanie optymalnego efekty stymulacyjnego, sprzyjając lepszej koncentracji, dodając energii, poprawiając koncentrację i pamięć.

Green Tea Allnutrition to suplement diety zamknięty w formie tabletek zawierających ekstrakt z zielonej herbaty. Jego działanie skuteczne i zarazem w pełni bezpieczne. Brak skutków ubocznych idzie w parze z odczuwalnymi korzyściami, jakie daje organizmowi Green Tea Allnutrition. Z jednej strony chodzi o pobudzenie, a z drugiej o odchudzanie, więc jeśli chcesz połączyć oba te aspekty, prezentowany suplement diety będzie doskonałym wyborem.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem www.sfd.pl

Polecamy również kompendium wiedzy nt. Białka

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *