Press "Enter" to skip to content

2 zabiegi, dzięki którym pozbędziesz się cellulitu!

Cellulit to coś, czego chyba żadna z nas nie chciałaby ujrzeć na swoim ciele. Słynna „pomarańczowa skórka” działa na nas demotywująco, odbiera nam pewność siebie, zniechęca do odsłaniania brzucha czy też ud. Można z nią jednak wygrać. I nie mamy tu wcale na myśli złudnych metod opartych na wymyślnych dietach czy też kremów przeciwcellulitowych.

Cellulit może pojawić się na naszym ciele w różnym wieku i z różnych przyczyn. Zaliczyć do nich możemy między innymi: problemy z krążeniem krwi, zła postawa (np. przez wady kręgosłupa), uzależnienie od papierosów, zbyt duża ilość soli oraz cukru w jedzeniu, niedostateczna ilość ruchu oraz nadmiernie siedzący tryb życia.

Niezależnie od tego, z jakiego powodu na Twoim ciele pojawiła się „pomarańczowa skórka”, możesz z nią wygrać! Nie musisz przy tym katować się specjalnymi dietami (choć dobrze byłoby, gdybyś trochę zweryfikowała swoje menu i dodała do niego więcej warzyw i owoców!), ani inwestować pieniędzy w nieszczególnie skuteczne kremy i specyfiki. Dziś możesz zaufać medycynie estetycznej oraz dwóm zabiegom, dzięki którym Twoja skóra na nowo będzie gładka i odpowiednio napięta.

zabiegi na cellulit

ZABIEG 1: Venus Legacy

Zabieg z wykorzystaniem technologii Venus Legacy pozwala na pozbycie się nie tylko cellulitu, ale również nadmiernej warstwy tłuszczu, która sprawia, że czujemy się grubo i nieatrakcyjnie. Dzięki temu rewolucyjnemu urządzeniu możesz zapomnieć o nieestetycznych elementach swojego ciała.

Venus Legacy polega na oddziaływaniu cieplnym na skórę. Specjalna cieplna matryca koi naszą skórę, ujędrnia ją, wygładza cellulit oraz zmarszczki. Za sprawą tego zabiegu możesz liczyć więc na znacznie więcej niż samo pozbycie się „pomarańczowej skórki” ze swoich ud czy brzucha. Venus Legacy zapewnia szybszą regenerację organizmu, pozwalając skórze na kurczenie się i dopasowywanie do mięśni. Takie rozwiązanie sprawia, że po uciążliwym cellulicie nie zostaje nawet ślad!

Warto wiedzieć, że zabieg ten należy do naprawdę przyjemnych. Nie wywołuje bólu, nie wymaga rekonwalescencji. Jak podają źródła – „wielu pacjentów porównuje zabieg do masażu rozgrzanymi kamieniami”.

ZABIEG 2: technologia Cellulaze

Bardzo bezpiecznym i skutecznym zabiegiem redukującym cellulit jest również Cellulaze. Polega on na wprowadzaniu w miejsca występowania „skórki pomarańczowej” specjalnych wiązek lasera, które rozpuszczają tłuszcz oraz wyrównują skórę. Zabieg wystarczy wykonać raz, a następnie czekać na nadchodzące stopniowo efekty.

Niestety nie jest on bezbolesny. Jednak dla jego skuteczności warto podjąć wyzwanie! Tym bardziej, że podczas stosowania technologii Cellulaze używa się znieczulenia miejscowego. Zyskujemy bowiem pewność, że ślady po zabiegu będą małe i na pewno znikną, rekonwalescencja wyniesie tak naprawdę zero dni, a efekt będzie trwał przez co najmniej rok!

[Głosów:3    Średnia:4.3/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *